Choď na obsah Choď na menu
 


Hviezdny večer - Košice

10. 4. 2013

HVIEZDNY VEČER  
STEEL ARÉNA - KOŠICE
15.5.2013 o 19.00 hod.


Hviezdny večer v Košiciach bude patriť K. Gottovi, M. Dvorskému, E. Urbanovej a N. Pociskovej.
Nadácia Petra Dvorského Harmony, agentúra Arena promotion a spoločnosť Termostav Mráz usporiadajú charitatívny koncert pod názvom Hviezdny večer. V Košiciach sa 15. mája predstavia v exkluzívnej zostave Karel Gott, Miroslav Dvorský, Eva Urbanová a Nela Pocisková. 
Cieľom koncertu bude podporiť možnosti poskytovania sociálnych služieb formou rehabilitačných pobytov deťom z celého Slovenska s diagnózou detskej mozgovej obrny. Výťažok z akcie, ako aj získané financie z verejnej zbierky, ktorá sa uskutočni priamo na podujatí, poputuje na tieto určené ciele. Napríklad vďaka širokej podpore verejnosti  organizátori mohli v roku 2011 po koncerte v Dome Umenia v Košiciach odviesť na účet nadácie sumu 22.000 Eur Nadáciu Harmony založil Peter Dvorský s manželkou v roku 1991 za účelom zriadenia a prevádzkovania činností Rehabilitačného centra pre zdravotne postihnuté deti. Centrum poskytuje starostlivosť deťom s ortopedickými, neurologickými a traumatologickými diagnózami, vrodenými vývojovými poruchami, ale veľkú časť pacientov tohto centra tvoria deti s poškodením centrálneho nervového systému (CNS) - s detskou mozgovou obrnou. Ušľachtilú ideu prídu 15. mája do Košíc podporiť Karel Gott, Miroslav Dvorský, Eva Urbanová a Nela Pocisková. Na pódiu im bude robiť spoločnosť 60-členná Štátna košická filharmónia s dirigentom Igorom Dohovičom a Boom! Band Jiřího Dvořáka.

Lístky na májový Hviezdny večer v STEEL Aréne v Košiciach si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal:

www.ticketportal.sk
www.steelarena.sk
www.nadaciaharmony.sk

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/pictures/gallery/2114.jpgAk je niečo nejakné, píšte otázky na email: 86niky86@zoznam.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.