Choď na obsah Choď na menu
 


Pocisková o prvom raze s Ďurovčíkom

31. 1. 2011

Pocisková o prvom raze s Ďurovčíkom: Nevedela som, kto to je!

Nela Pocisková (20) je v slovenskom šoubiznisovom rybníku jednou z mála, ktorá si zaslúži označenie multitalent.

Pocisková o prvom stretnutí s Ďurovčíkom: Žne úspechy všade, kde sa objaví. Mladá herečka, speváčka a tanečníčka Nela Pocisková (20) je v slovenskom šoubiznisovom rybníku jednou z mála, ktorá si zaslúži označenie multitalent. Spieva od ôsmich rokov a prvýkrát na seba upozornila ako štrnásťročná, keď si ju na konkurze do muzikálu všimol režisér Ján Ďurovčík. Stal sa jej manažérom a dodnes dohliada na každý jej krok. Tento rok sa chce Nela výlučne venovať hudbe a nahrať svoje prvé CD. Nám porozprávala o dôležitých momentoch svojho života.

Prvé stretnutie s Ďurovčíkom

Išla som na spomínaný konkurz a podotýkam, že som bola vtedy vôbec prvýkrát v divadle. Zobrala som si konkurzné číslo a sadla si medzi ostatných uchádzačov. V šatni vládla obrovská nervozita a dosť často bolo počuť plač. Všetci dookola mleli meno Ďurovčík. Čo Ďurovčík? Akú náladu? Vyhodil ťa? Na to som ja nevydržala a spýtala som sa, kto to vlastne je. Najprv nastalo hrobové ticho a potom veľký smiech všetkých kolegýň. ,,Ty nepoznáš Ďurovčíka?“ spýtali sa ma, na čo som povedala, že nie. Už o pár hodín stál pri mne a stojí dodnes.

Celý článok ste si mohli prečítať v Novom čase - Víkend. Na internete ešte celý článok nie je.Ak bude tak tento článok doplním.Kristy