Choď na obsah Choď na menu
 


Toto je môj luxus

21. 1. 2010
 

Nela Pocisková: Toto je môj luxus!


 

MÔJ JACKO: „Nedokázala som prestať plakať, keď ten chlap umrel,“ hovorí o smrti svojho idolu speváčka.

Ako v bavlnke! Mladučká víťazka národného kola Eurovízie Nela Pocisková (19) prežila Vianoce v novom dome. Ten dýcha kvalitou a útulnosťou. Čo všetko sa v ňom skrýva, nám speváčka ukázala ako prvým!

Do starého rozpadnutého domu so sedlovou strechou v Bratislave sa Pociskovci nasťahovali pred štyrmi rokmi. „Odvtedy raz ročne rekonštruujeme a prestavujeme. Všetko ide za pochodu a závisí to aj od peňazí,“ hovorí Nelina mamina. Poslednú, no zato najväčšiu prestavbu ukončili Pociskovci dva týždne pred Štedrým dňom. Štýlovú kuchyňu prepojili s rozľahlou obývačkou.

V izbe môže aj cvičiť

Poschodie vybudovali pre Nelu a jej brata Miňa. Ich izby sa dajú priestorom prirovnať k malej telocvični. „Je tu výborne, pokoj a slnko máme v dome celý deň,“ teší sa domčeku v novom šate Nela Pocisková

 

AKO Z ČASOPISU: Novú obývačku spojili s kuchyňou

 


V IZBE: Speváčka by v nej pokojne mohla hrávať aj volejbal.VYVAĽUJE SA: Neliným najobľubenejším miestom v dome je gauč obložený plyšákmi.ZA DOMOM: Teplé mesiace si Pocisková užíva v luxusnom bazéne.


VEĽKÉ ZRKADLO A SLNEČNICA: Dopľňajú moderné schodisko.


NOVÁ KUCHYŇA: Navrhol ju hlavný architekt domácnosti - Nelina mama.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

Adminka-Niky,11. 1. 2011 18:27

Ahoj. Veľa mamičiek sa nudí na materskej a preto sa rýchlo vracajú do svojej práce. Miška je toho príkladom.

Hovno

Petra Kukuckova,30. 11. 2010 12:38

Vy mate bazen ty kono tebe sa zije ty koso mate este velky dom ze mas ho pekny ja byvam v Zlatych Moravciach a pozeravam ordinaciu v ruzovej zahrade a ta cobejka ta mi leze nanervi ved ma dieta tak co nieje na materskej a este hra aj stym dietatom to je dobra akoze krava